Новини    27 липня 2020 16:25

Укрзалізниця перегляне список малодіяльних зернових станцій

Наразі на вимогу вантажовідправників розглядається питання припинення нарахування додаткової плати за подачу вагонів на малодіяльні станції

Правління «Укрзалізниці» розгляне питання відвантаження зерна з малодіяльних станцій без нарахування додаткової плати. Про це на своїй сторінці Facebook повідомив заступний директора департаменту комерційної роботи УЗ Валерій Ткачов.

Крім того, за його словами, підготовлені пропозиції для розгляду правлінням УЗ щодо наступних питань:

  • про тимчасове припинення дії рейтинг-аналізу (припинення нарахування додаткової плати за подачу вагонів на малодіяльних станцію);
  • або внесення змін до чинного рейтинг-аналізу щодо спрощення виходу вантажний станції зі списку малодіяльних станцій, при наявності гарантій збільшення відвантаження з боку вантажовідправників (в чинному порядку така процедура відсутня).

Про це заступник директора департаменту розповів під час робочої наради з відправниками зернових вантажів.

Читайте: Поліція безпідставно обмежує рух рефрижераторів з молоком

«В цілому можна констатувати, що через погодні умови збиральна компанія 2020 року змістилася на 2-3 тижні (темпи збирання відстають від торішніх). В даний момент немає проблем із забезпеченням вагонним парком, більш того, фіксується профіцит вагонного парку (наявний парк вагонів-зерновозів – більше 30 тис; реквізит парк – близько 21 тис)», – розповів Валерій Ткачов.

У свою чергу, вантажовідправники висловили зацікавленість у продовженні програми за довгостроковими договорами (з фіксованим терміном і обсягами перевезення). В даний момент вже підписано договорів на 3 300 вагоновідправлень в місяць на термін 9-12 місяців.

Також учасники наради висловилися за продовження практики голландських аукціонів з розподілу вагонів і висловили пропозицію, щоб мінімальна вартість надання вагонів по аукціонам була вища за вартість надання вагонів по «довгим договорами».

Нагадаємо, раніше Landlord  повідомляв про поступове зростання цін на зернові та олійні в Україні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...