Новини    19 березня 2018 16:19

«Укрзалізниця» планує почати виробництво антивандальних зерновозів


У 2018 року ПАТ «Укрзалізниця» має намір розробити документацію та виготовити експериментальний зразок покращених зерновозів на одному зі своїх вагонобудівних заводів. Про це повідомив директор з економіки і фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.

За його словами, нові зерновози матимуть перший клас антивандального захисту, щоб унеможливити крадіжки зерна, та матимуть більшу місткість, що є зручним для клієнта.

«Наразі розробляється проектна документація щодо започаткування проекту будівництва зерновозів нового модельного ряду. Сподіваюся, що на початку наступного року вже почнемо їх будувати», – заявив він.

Та додав, що інвестування в зерновози стало можливим завдяки запровадженню вагонної дерегуляції.

«При встановленні ринкової вартості за користування вагонами «Укрзалізниці» стало економічно вигідно вкладати кошти в будівництво зерновозів. Раніше ми будували лише універсальні вагони, що використовуються цілий рік та для різних видів вантажів, але вже зараз плануємо інвестувати і в спеціальні вагони», – зазначив представник компанії.

Директор з економіки і фінансів ПАТ «Укрзалізниця» також запросив компанії до спільних проектів з придбання рухомого складу.

«Маємо пропозиції спільно з клієнтами долати дефіцит рухомого складу. Придбані клієнтами нові вагони та локомотиви можуть бути надані «Укрзалізниці» через механізм фінансового лізингу. І цей рухомий та тяговий склад буде обслуговувати потреби клієнта. «Укрзалізниця» готова до переговорів щодо умов таких операцій та запрошує до співпраці», – зазначив Андрій Рязанцев.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...