Агролайф    28 грудня 2018 17:01

Донька фермера заробляє понад $10 млн. Раніше вона орала землю

Колишня глава Victoria's Secret – Шерон Терні, яка вийшла з родини американського фермера, наприкінці 2018 р. стала генеральним директором мережі одягу Gloria Jeans. Шерон Терні входила до рейтингів найбільш високооплачуваних жінок-керівників та найулюбленіших директорів у США. Змогла досягти рівня річної зарплати понад $10 млн.

Про це повідомляє forbes.ru.

Своїми досягненнями Шерон Терні завдячує вихованню, яке загартувало її характер. Виросла вона в багатодітній родині фермера з Ардмору (штат Оклахома). Батько, який працював на ранчо і торгував худобою, навчив доньку водити трактор, і вона ще дівчам орала землю. Організаторські здібності виявила з дитинства – опікувалася чотирма молодшими дітьми в сім’ї.

Читайте: Фермер із дитсадка: Укрлендфармінг готує фахівців із яслів

До 2016-го Шерон Терні упродовж 10 років очолювала відому компанію з продажу жіночої білизни Victoria’s Secret і змогла вивести бренд на абсолютно новий рівень, збільшивши продажі на 70 % (до понад $ 8 млрд у 2016 р.). У 2014 р. її річна зарплата становила $ 10,6 млн.

Шерон Терні належала до найбільш високооплачуваних жінок-керівників за версією журналу Fortune 2009 р. А у 2014 р. вона була однією з двох жінок, що потрапили до рейтингу найулюбленіших начальників Америки, згідно з опитуванням сайту Glassdoor.

Сьогодні Терні входить до ради директорів платформи NewStore – мобільного додатка для здійснення покупок, займається стратегією розвитку китайського виробника жіночої білизни Cosmo Lad  і  очолює компанію Gloria Jeans, засновник якої  Володимир Мельников вважає Шерон Терні у 10 разів сильнішим керівником, ніж він.

За найближчі п’ять років Терні планує вдвічі збільшити виручку російської компанії, мережа якої налічує близько 600 магазинів в Росії, Україні, Грузії та Білорусі.

«Ніколи не забувай, звідки ти прийшов, більше того, бережи це!», – каже Шерон Терні.

Landlord раніше повідомляв про історію успіху засновника компанії “Ерідон” Сергія Кролевця, який вважає, що створити великий бiзнес без значних кредитiв можливо.

Фото: forbes.ru

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...