Новини / Фінанси     02 квітня 2019 12:01

Укрлендфармінг інвестує 400 тис. грн у розвиток культури на селі

Щоб зупинити трудову міграцію з українських сіл, Укрлендфармінг вважає за необхідне розвивати в них культуру, що сприятиме поліпшенню умов життя сільського населення, і насамперед молоді. З цією метою холдинг інвестує понад 400 тис. грн  у розвиток культури в селах 4 областей.

Про це повідомляє прес-служба Укрлендфармінг.

Виявляючи соціальну відповідальність бізнесу, Укрлендфармінг багато років активно підтримує і розвиває культуру на території тих 600 сільських рад та ОТГ, де діють його підрозділи. Наразі агрохолдинг вкладає понад 400 тис. грн  у розвиток культури в селах Херсонської, Полтавської, Вінницької та Івано-Франківської областей.

Читайте: Як стати одним із лідерів агроринку після втрати 50% активів – Бахматюк про спасіння Укрлендфармінгу

Один із напрямів допомоги – відновлення сільських клубів. Так, «ЮТС-Агропродукт», підприємство групи Укрлендфармінг,  взяло участь у реконструкції клубу в селищі Шляхове Бериславського району Херсонської області. Тепер тут будуть також спортивний і дитячий ігровий майданчики.

Також Укрлендфармінг підтримує інші сільські будинки культури, відновлюючи їх приміщення, закуповуючи сценічні костюми для творчих колективів та обладнання для опалення, ремонтуючи сільські бібліотеки тощо.

Landlord раніше повідомляв про те, що Укрлендфармінг виділив кошти на поліпшення харчування дітей Мелехівського навчально-виховного комплексу на Полтавщині: підприємство перерахувало 63 тис. грн на закупівлю якісніших і різноманітніших продуктів для учнів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також