Новини / Рослинництво     15 лютого 2019 15:35

Укрлендфармінг допомагає відновити аварійний водогін на Дніпропетровщині

Соціально відповідальний агробізнес допомагає селянам відновити водогін, що забезпечує водою 2500 осіб на Дніпропетровщині. Підприємство Групи компаній Укрлендфармінг профінансувало реконструкцію мережі водопостачання двох сіл в Нікопольському районі Дніпропетровської області.

Місцевому водопроводу, що забезпечує водою жителів сіл Придніпровське та Мусіївка, більше 50 років. 70% труб уже вийшли з ладу, і постачання води мало припинитись. Група компаній Укрлендфармінг долучилась до відновлення водогону на прохання селян. Всього користуватись водою з оновленого водопроводу будуть 900 домогосподарств з населенням 2500 осіб.

ЧитайтеНа Дніпропетровщині збудували нову СЕС що входить у трійку найбільших в Європі

“У команді наших підприємств працюють місцеві мешканці, тому ми добре знаємо про актуальні проблеми сіл, – розповідає директор ТОВ «АП «Придніпровське» Олена Захарівна Храпунова. – Ми вирішили долучитись до збору коштів на реконструкцію мережі водопостачання й виділили більше 50 тисяч гривень на закупівлю труб. Вже в березні розпочнуться роботи із заміни труб на нові й сучасні, які довго прослужать. Добробут мешканців сіл у місцях присутності – одна з ключових задач компанії, а завдяки тісній взаємодії з головами територіальних об‘єднань нам разом це добре вдається”.

“Придніпровське” – наш давній партнер у вирішенні нагальних проблем регіону, – коментує в.о.старости Придніпровського старостату Червоногригорівської селищної ради Олександр Анатолійович Прокопенко. – Долучилось це підприємство Укрлендфармінгу також до проблеми водопостачання, яка непокоїть мешканців уже не перший рік. Ми на собі відчуваємо турботу не тільки через створення робочих місць і сплату податків, а й завдяки активній участі підприємства в житті громади”.

Відзначимо, раніше  Landlord повідомляв про зріст на 11% поголів’я в Укрлендафармінгу завдяки новітнім технологіям.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також