Новини    23 жовтня 2018 12:07

«Укрхімтрансаміак» збільшив видачу аміаку через роздавальні станції на 30%


У порівнянні з минулорічним вереснем-першою половиною жовтня цього року на ДП «Укрхімтрансаміак» фіксують зростання обсягів видачі рідкого аміаку через роздавальні станції приблизно на 30%. Про це повідомив в.о. директора ДП «Укрхімтрансаміак» Валентин Шліхта.

«Впродовж останніх років ми спостерігаємо стабільно зростаючий попит у вітчизняних споживачів рідкий аміак, що видається через роздавальні станції, які розташовані вздовж траси аміакопроводу «Тольятті-Одеса». Одним з факторів попиту є активізація сільського господарства та прагнення вітчизняних аграріїв використовувати новітні методи й технології. Не останню роль відіграють сприятливі агрометеорологічні умови – тепла і суха осінь. Адже така погода є підходящою для сезону підготовки ґрунту, його підживлення і насичення поживними речовинами до посівної – тривалий осінній період із позитивними середньодобовими температурам є оптимальним для внесення безводного аміаку», – наголосив виконуючий обв’язки держкомпанії.

За словами Валентина Шліхти, окрім інтенсифікації сільського господарства і кліматично сприятливих умов, є і низка інших факторів, які породжують особливий інтерес до рідкого аміаку: процес його внесення більш економічно вигідний, оскільки повністю механізований, аміак рівномірно роз­поділяється в ор­но­му шарі та має кра­щу до­ступність азо­ту, що поліпшує ре­жим жив­лен­ня рос­лин. Окрім того, аміак істот­но ус­клад­нює ріст і роз­ви­ток бур’янів у посівах куль­тур­них рос­лин, вирішу­ю­чи та­ким чи­ном про­бле­му бо­роть­би зі шкідни­ка­ми.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...