Новини    07 травня 2018 15:15

Україну чекає мінімальний врожай ячменю за останні 5 років


В Україні підходить до завершення посів ярого ячменю, і прогнози по його недосіву стають реальністю. Про це повідомляють аналітики компанії «УкрАгроКонсалт».

Згідно прогнозів фахівців, пізній старт посівної кампанії і стислі її терміни, в зв’язку з різким підвищенням температур, можуть зашкодити аграріям виконати план по сівбі ярового ячменю в країні.

«Незважаючи на швидкі темпи його сівби в цьому році – фермери за 4 тижні засіяли стільки ж площ як в минулому році за 7 тижнів), різке потепління, а також необхідність сівби пізніх ярих культур привели до настільки ж стрімкого завершення сівби ячменю», – йдеться в повідомленні.

За даними компанії, під кінець звітного тижня план по сівбі ярового ячменю в Україні виконаний трохи більше ніж на 90%. Очікується, що певний відсоток площ під ярим ячменем залишиться незасіяними.

«Таким чином, згідно з нашим прогнозом, в цілому посівні площі під ячменем в країні під урожай 2018 року помітно скоротяться. Урожай ячменю в Україні в 2018 році УкрАгроКонсалт прогнозує на мінімальному для країни рівні як мінімум за останні п’ять років», – додали аналітики.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...