Новини    06 червня 2018 15:31

Українські молочарі налагоджують торговельні зв’язки з тайванським бізнесом


У рамках візиту до України, тайванські представники бізнесу провели ряд b2b зустрічей та переговорили з більш як 20 українськими виробниками продовольства. Обговорювалися перспективи імпорту сухого молока та сироватки, а також сухих молочних залишків з України для використання у тваринництві Тайваню. Про це повідомляє прес-служба Ради з питань експорту продовольства (UFEB).

За даними UFEB, діловий візит відбувся в рамках спільного з ЄБРР проекту по налагодженню ділових контактів та обміну досвідом між Україною та Тайваню в галузі молоко- та м’ясопереробки. До складу делегації входили імпортери та закупівельники сухих молочних продуктів, товарів бакалійної групи та нішевої продукції.

«З ділової точки зору я бачу великі перспективи у веденні бізнесу з Україною, і навіть в Україні, — зазначив представник компанії Hercules Foods Industrial Ерік Чуанг. — Українські  молочні продукти, фрукти, харчова олія, мед та цукор можуть бути конкурентоспроможними товарами на ринку Східною Азії. Хоча певні труднощі у налагоджені торговельних зв’язків викликають міжнародні ввізні мита та логістична складова».

«Ринок Тайваню може стати перспективним для української органічної та нішевої продукції, наприклад, горіхів, насіння, ягід та нішевих олій. Особливо затребувані ці товари у хлібобулочній та кондитерській галузях», — прокоментувала директор компанії COSMOS Evaluation & Management Corp. Саманта Фенг.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...