Новини / Аналітика     04 липня 2023 17:18

Українських виробників не цікавить експорт вершкового масла до ЄС

З урахуванням падіння цін у Європі, минулими тижнями ціни попиту трейдерів для постачання українського масла до ЄС знизилися, і для виробників це зробило експорт нецікавим

Тренд європейського ринку масла знову суттєво погіршився, ціни знижуються. Українські експортери не відновлять масові постачання цього товару до ЄС, зазначають аналітики “Інфагро”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

З урахуванням падіння цін у Європі, минулими тижнями ціни попиту трейдерів для постачання українського масла до ЄС знизилися, і для виробників це зробило експорт нецікавим.

Можливо, це і добре, оскільки споживання масла в Україні цього року суттєво зросло. Без значного експорту ринок може залишатися збалансованим, не буде суттєвого зростання цін, і не буде причини в міжсезоння шукати можливості імпорту, — пояснили експерти.

Водночас обсяги випуску масла останнім часом уже сягають довоєнного рівня, а в цілому виробництво масла у першому півріччі відносно відповідного періоду минулого року досить помітно зросло.

Нагадаємо, Кабінет міністрів продовжив державне регулювання цін на окремі види продовольчих товарів в період воєнного стану та трьох місяців після його припинення. Перелік товарів скорочено.

В Україні виготовляють та збувають фальсифіковане вершкове масло. Мовиться за продукцію, яку нібито випускає ТОВ “Пустомитівський молокозавод”, що розташований у селі Пустомити Рівненського району.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також