Новини    15 січня 2023 17:57

Український виробник постачатиме гриби на ринок Німеччини

Попри події повномасштабну війну, компанія нарощує свою присутність на ринках ЄС

Компанія Nature Green нарощує свою присутність на ринках ЄС та буде постачати гриби до Німеччини, повідомив керівник відділу продажів компанії Nature Green Вінченцо Саленто, передає Ffreshplaza.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Попри події повномасштабну війну, компанія нарощує свою присутність на ринках ЄС.

Nature Green забезпечує постійні постачання своїм клієнтам і доставляє органічні гриби шиітаке щотижня. Ми впевнені, що продовжимо доставку в найближчі місяці завдяки нашій близькості до угорських кордонів. Якщо дивитися на попит, то ситуація повернулася до доковідного рівня, — зазначив Саленто.

Nature Green намагатиметься розширити свою частку ринку в Німеччині, й участь у виставці Fruit Logistica наступного місяця стане можливістю охопити нових потенційних клієнтів.

Очікується, що 2023 рік стане кроком уперед у стратегії розширення. Фактично компанія прагне знайти нові контакти в роздрібному бізнесі cash and carry, приділяючи особливу увагу німецьким роздрібним торговцям.

З цією метою наступна Fruit Logistica стане проривом у нашому плані щодо подальшого розвитку бізнесу в Німеччині та встановлення зв’язку з німецькими гравцями, оскільки органічні продукти мають попит, а Німеччина є найбільшим ринком органічної продукції в ЄС, — наголосив він.

Нагадаємо, Agricom Group і “Добродія Фудз” у 2022 році запустили продажі продукції в Молдові, Польщі, Румунії, Британії.

Українська компанія “Галиція грінері” через відключення електроенергії вирощує у 4 рази менше рослин, повідомляє AgroTimes. Компанія вирощує салати у скляній теплиці методом гідропоніки. Директор компанії Сергій Ленчук зазначив, що минулого року взимку на підприємстві отримували 35 тисяч рослин на тиждень. Цього року – вчетверо менше – 9 тис.

Американська компанія Vertical Harvest планує розширювати свою концепцію інноваційних вертикальних теплиць у Чикаго.

Тим часом в Японії відкрили теплицю площею 13 га з електростанцією на біомасі.

Грибарня “Боровик” на Львівщині займається виробництвом грибів вже понад двадцять років. Тут вирощують 120 т продукції на місяць і, навіть, експортують за кордон.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...