Новини    27 квітня 2023 19:47

Український офіс Maersk розвиватиме логістику на Одещині

На сьогодні Maersk продовжує свою діяльність в Україні та постійно покращує варіанти доставки вантажів в контейнерах для українських імпортерів та експортерів в складних умовах, що спричиненні російською агресією

Агенція регіонального розвитку Одеської області та ТОВ “Мерск Україна ЛТД” підписали меморандум про співробітництво. Партнерство спрямоване на соціально-економічний розвиток регіону, зазначили у пресслужбі Агенції.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Партнерство спрямоване на соціально-економічний розвиток, шляхом залучення інвестицій, створення сприятливих умов для діяльності інвесторів, підготовки та реалізації інвестиційних й грантових проєктів, поліпшення бізнес-клімату у сфері контейнерних перевезеннях усіх видів, внутрішньопортовому експедуванню вантажів, експедування та митного оформлення вантажів.

Читайте такожНайбільша у світі контейнерна компанія Maersk припиняє діяльність у росії

На сьогодні Maersk продовжує свою діяльність в Україні та постійно покращує варіанти доставки вантажів в контейнерах для українських імпортерів та експортерів в складних умовах, що спричиненні російською агресією.

Одеська область є головним транспортним вузлом на півдні України, через який проходять міжнародні транспортні коридори. Логістика є важливою частиною економіки регіону, та забезпечує ефективний експорт та імпорт товарів, вихід наших виробників на нові ринки збуту, а також підтримує світову продовольчу безпеку.

Розробка та реалізація інфраструктурних проєктів, будівництво інтермодальних коридорів та збільшення вантажообігу є дуже важливими завданнями для економіки Одеської області і всієї України. Це дозволить забезпечити ефективний транспортний зв’язок між різними регіонами як нашої країни, так і подальшу інтеграцію в транспортну систему ЄС.

Принцип “Одещина – логістичний та аграрний хаб для Європи” стане одним з важливих у плануванні повоєнного відновлення та розвитку нашого регіону.

Довідка. A.P. Moller-Maersk — інтегрований транспортно-логістичний холдинг, до складу якого входять найбільша судноплавна лінія світу, оператор контейнерних терміналів, компанії логістичного та виробничого секторів. Корпорація представлена у 130 країнах. Штат — близько 90 тис. співробітників.

Нагадаємо, данська логістична компанія Maersk завершила останню вантажну операцію на росії і оголосила про повний вихід з ринків рф та білорусі.

Працівникам російського автозаводу виділять ділянки під картоплю через “складне економічне становище”.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI). Екологічні двопаливні контейнеровози матимуть номінальну місткість у 17 000 TEU та замінять наявні потужності у флоті Maersk.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...