Новини    10 вересня 2023 17:37

Український бізнес має намір захистити дунайські порти

Зауважується, що держава може забезпечити Дунайські порти лише зброєю — кулеметами та ПЗРК. Все інше, а це — прожектори, тепловізори, зарядні станції тощо – повинні забезпечити волонтери та донатори

Український бізнес допомагає в захисті дунайських портів, і спільно з волонтерською групою “Технарі” оголошує збір коштів на ППО ОУВ Дунай, повідомив представник волонтерської команди Ігор Астахов.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

ППО ОУВ Дунай вкрай потребує допомоги, що ефективно захистити Рені, Ізмаїл і всі наші населені пункти вздовж річки. Кількість Мобільних Вогневих груп зростає, зростає їх ефективність. Але держава, на жаль, може забезпечити ці групи лише зброєю — кулеметами та ПЗРК. Все інше, а це — прожектори, тепловізори, зарядні станції тощо – повинні забезпечити волонтери та донатори, тобто ми з вами. Можна, звичайно, чекати, коли це зробить держава, але на той час, боюсь, від міст на Дунаї нічого не залишиться, — зазначив Астахов.

Читайте також: З чого почати відновлення пошкодженого обстрілами елеватора – розповідає експерт

Зібрані кошти мають намір скерувати на придбання прожекторів для ППО Дунайського регіону. зауважується, що один прожектор коштує майже 11 тис. грн. Збір організували на 50 одиниць.

Нагадаємо, у травні Дунайські порти перевантажили 3 млн т продукції, що є абсолютним рекордом для портів цього регіону, зазначає пресслужба Адміністрації морських портів України.

Як відомо, 19 липня, росія здійснила повітряну атаку на зернові термінали в портах. Пошкоджень зазнала зернова інфраструктура міжнародних та українських трейдерів та перевізників Кернел, Viterra, CMA CGM Group. Крім того, напередодні вночі були атакована портова інфраструктура, яка задіяна в роботі зернового коридору. В результаті пошкоджено резервуари та причали Одеського порту.

В ніч на 23 липня ворог знову атакував портову інфраструктуру Одеси. Повідомляється, що рф використовувала неточні ракети Х-22.

В ніч на 24 липня майже 4-х годинну атаку дронами “Shahed-136” було спрямовано по портовій інфраструктурі Дуная, інформує ОК “Південь”.

В ніч на 27 липня російські війська знову завдали удару по портовій інфраструктурі Одещині крилатими ракетами “Калібр”.

У ніч на 3 вересня Одещина вкотре підпала під обстріл російських дронів.

Російські окупанти в ніч на 6 вересня атакували Україну. Цього разу росіяни застосували ракети та дрони-камікадзе. Під ударом була Одеська область та столиця.

Головна ціль ракетних атак росіян на портову інфраструктуру Одеси та регіону — це спроба повністю ізолювати вихід України до Чорного моря, а через акт залякування упередити та нейтралізувати міжнародні зусилля з відновлення функціонування зернового коридору, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...