Новини    23 липня 2023 11:59

Росіяни знову атакували портову інфраструктуру Одеси

Росіяни поцілили по Одещині неточними протикорабельними ракетами Х-22, що спричинило значні руйнування цивільної інфраструктури

В ніч на 23 липня ворог знову атакував портову інфраструктуру Одеси. Повідомляється, що рф використовувала неточні ракети Х-22. Частину з них вдалося збити, проте є влучання, повідомила керівниця об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Росіяни поцілили по Одещині неточними протикорабельними ракетами Х-22, що спричинило значні руйнування цивільної інфраструктури.

Уточнюється, що противник поцілив по Одещині 19 ракетами різних типів. Силам ППО вдалося знищили дев’ять повітряних цілей.

Нині у Чорному морі перебуває один ракетоносій “Калібрів”. Корабель випустив усі чотири ракети, якими був споряджений, під час нічної атаки.

Нагадаємо, як відомо, 19 липня, росія здійснила повітряну атаку на зернові термінали в портах. Пошкоджень зазнала зернова інфраструктура міжнародних та українських трейдерів та перевізників Кернел, Viterra, CMA CGM Group. Крім того, напередодні вночі були атакована портова інфраструктура, яка задіяна в роботі зернового коридору. В результаті пошкоджено резервуари та причали Одеського порту.

Один з найбільших українських постачальників агропродукції на світові ринки – компанія Kernel – повідомила, що в ніч на 19 липня, коли порт Чорноморськ зазнав ракетної атаки з боку росіян, було вражено її актив.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...