Новини / Садівництво     12 жовтня 2021 18:08

Українську малину вперше експортували до США та Канади

На США і Канаду припадає близько 80% всього глобального імпорту замороженої малини

У цьому році вперше великі партії замороженої малини українського виробництва були експортовані до США і Канади.

По одній партії малини було відправлено в Канаду і в США в розмірі одного морського контейнера. Логістика зайняла близько півтора місяця. Покупець розглядає можливість продовження співпраці з українськими постачальниками на постійній основі.

Український експортер малини попередньо успішно пройшов сертифікацію FDA (The United States Food and Drug Administration).

Також аналітики Еast-fruit зазначають, що США і Канада традиційно платять вищі ціни за імпортну малину, ніж інші великі країни-імпортери, що створює непогані можливості для українських експортерів для інвестицій в підвищення якості продукції.

Довідка. На США і Канаду припадає близько 80% всього глобального імпорту замороженої малини у вартісному вимірі і близько 65% в натуральному. Вихід на прямі поставки замороженої малини в країни з високим рівнем імпортних цін на цю ягоду є дуже важливим кроком для подальшого розвитку ягідного бізнесу в Україні.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Україні загрожує “малиновий бум”, який виб’є з цього бізнесу неефективних учасників.

Джерело: Еast-fruit

Владислава Михайленко, Landlord

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також