Новини    01 березня 2022 14:01

Українські виробники забезпечать мільйон продуктових наборів для громадян

Українські виробники харчових продуктів та український бізнес забезпечать 1 мільйон людей з вразливих категорій продуктовими наборами

Міністерство аграрної політики спільно з Мінсоцполітики розробили план з забезпечення харчовими продуктами усіх, хто в умовах війни потребує допомоги. Про це заявив міністр аграрної політики Роман Лещенко.

Українські виробники харчових продуктів та український бізнес забезпечать 1 мільйон людей з вразливих категорій продуктовими наборами.

Набори складаються з різноманітних круп, пластівців з круп, готових сухих сніданків, м’ясних, м’ясо-рослинних та рослинних консервів, макаронних виробів, цукру, згущеного молока, олії, печива фасованого різних видів.

Лещенко закликав усіх виробників продуктів долучатись до ініціативи.

Виробники підприємств можуть заповнити онлайн форму за посиланням.

До цієї справи уже долучились десятки виробників. Вдячний найбільшим аграрним асоціаціям країни Всеукраїнська Аграрна Рада, Ukrainian Agribusiness Club (Український клуб аграрного бізнесу) та всім аграріям, які уже активно включились в роботу. Перші вантажівки з продовольством вже вирушили до столиці та населених пунктів, які в зоні бойових дій.

Продукти отримають люди з інвалідністю, одиноко проживаючі люди старшого віку, багатодітні сім’ї, інші особи з маломобільних категорій та закладів соціальної сфери. Обласні соціальні служби забезпечать збір потреб та доставку продуктів адресатам.

Нагадаємо, в Україні нема дефіциту продуктів. Більшість підприємств із виробництва харчових продуктів готові забезпечити українців в необхідних обсягах. Про це розповів міністр АПК Роман Лещенко.

Раніше Landlord повідомляв, що Путін оголосив війну Україні.

Тим часом Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що країни Заходу дійшли згоди щодо відключення Росії від платіжної системи SWIFT і почали підготовку до впровадження цієї санкції. 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...