Новини / Інвестиції / Технології     01 червня 2023 13:13

Українські фермери зможуть самостійно оцінити свої перспективи отримання гранта


Українські фермери, які планують подаватися на гранти, зможуть самостійно оцінити перспективи свого господарства, основні параметри свого проєкту та заяви для отримання гранту.

На сайті Мінагрополітики запрацювала відповідна онлайн-форма “Оцінка відповідності господарства вимогам отримання гранту для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства”.

Фермер, заповнивши онлайн-форму, отримає інформацію щодо того, чи можна отримати грант на заплановану культуру в його регіоні, чи правильно розраховано суму запиту гранту, чи є у Державному реєстрі сортів рослин, придатних для поширення в Україні, заявлений сорт садивного матеріалу тощо.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Онлайн-форма розроблена Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно з Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)  та проєктом ЄС “Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики” (EU IPRSA).

Перевірити можливість отримання гранту за посиланням.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів додав шипшину та мигдаль до переліку плодово-ягідних культур, на посадку яких можна отримати грант за державною програмою для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства.

Об’єднання учасників органічного сектору України “Органічна ініціатива” оголосив про початок прийому заявок в рамках 3-го етапу програми “Підтримка органічного сектору в Україні”, який буде впроваджуватись за підтримки Швейцарії.

В Україні стартувала програма підтримки жінок-підприємиць в агро Empowering Women in Agrifood (EWA) від EIT Food з можливістю отримати грант до 10 тис. євро на розвиток власної справи чи стартапу.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також