Новини / Фінанси     24 лютого 2022 23:36

Українські акції на закордонних майданчиках обвалилися

Ferrexpo втратило 43% вартості за день, Kernel — 42%, Astarta — 40%

Українські акції на закордонних майданчиках обвалилися внаслідок вторгенння Росії на територію України. Про це повідомляє Forbes.

“За підсумками торгового дня українські акції обвалилися на закордонних майданчиках. Ferrexpo втратило 43% вартості за день, Kernel — 42%, Astarta — 40%. Кращу за інших динаміку показали акції МХП, які втратили втричі менше (14%)”, – йдеться в повідомленні.

Читайте: Кабмін затвердив перелік товарів критичного імпорту

Нагадаємо, внаслідок нападу на Україну обвалився російський ринок. Індекс Мосбіржі під час торгів упав більш як на 45%. Акції Ощадбанку та “Газпрому” впали більш ніж удвічі, а саме на 57% і 54,15% відповідно. Також “Лукойлу” – на 47,22%, “Магніту” – 43,54%.

Владислава Михайленко
Новини за темою:  Податок з переказів на картки: влада готує ґрунт для оподаткування доходів українців, — Южаніна

Читайте також