Новини    03 жовтня 2022 19:27

Німеччина обіцяє постачити комплекси ППО для захисту портової інфраструктури Одеси

Ламбрехт анонсувала швидке постачання наземного комплексу ППО Iris-T для захисту порту

Під час свого першого візиту в Україну міністерка оборони ФРН Крістін Ламбрехт оглянула зенітний танк Gepard родом з Німеччини. На місці, де використовувалася система в Одеському зерновому порту, політик СДПН заявив у суботу, що це допоможе захистити “критичну інфраструктуру” та відбити російські повітряні нальоти. З порту українське зерно експортується у світ через Чорне море, пише німецьке видання Welt.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Ламбрехт анонсувала швидке постачання наземного комплексу ППО Iris-T для захисту порту.

“Це допоможе захистити “критичну інфраструктуру” та відбити російські повітряні нальоти”, — зазначила Ламбрехт.

На зустрічі з українським колегою Олексієм Резніковим в Одесі Ламбрехт анонсувала доставку першої одиниці наземної системи протиповітряної оборони SLM Iris-T найближчими днями. Вказане ППО має захистити критичну портову інфраструктуру в тому чисті від безпілотників, які є на озброєнні в окупантів.

Нагадаємо, для України стратегічно важливі чотири напрямки співпраці: зброя, санкції, фінанси та європейська перспектива. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі 8 травня в Києві з Президенткою Бундестагу Федеративної Республіки Німеччина Бербель Бас.

Україна спільно з Польщею підписали меморандум щодо посилення співробітництва в залізничній сфері, що передбачає створення спільного логістичного підприємства.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про новий План відновлення України, який об’єднає країни світу: від США до Японії, від Австралії до Канади. Країни Європи готові демонструвати лідерство в цьому питанні.

Українська економіка стає на воєнні рейки. Про це у відеозверненні заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...