Новини / Логістика     07 вересня 2023 14:14

Українське дунайське пароплавство працює над створенням ще одного комплексу з перевалки зернових


ПрАТ “Українське Дунайське пароплавство” протягом серпня п.р. перевезло понад 206 тис. тонн вантажів, в т.ч. 56 тис. тонн сільгосппродукції. Це максимальний показник з початку війни.

Про це повідомив генеральний директор компанії Дмитро Москаленко.

Він також повідомив, що компанія активно працює над створенням ще одного комплексу з перевалки зернових.

“Наразі маємо в експлуатації майже 200 барж, чого не було ніколи! Плануємо у вересні вийти на 205 барж в експлуатації”, – поділився планами керівник УДП.

Москаленко зауважив, що декілька чинників стримують збільшення обсягів перевезення вантажів.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

“Портова інфраструктура в Констанці перевантажена, ми навіть перегнали в Румунію свій буксир для подачі барж, але потрібні додаткові якірні стоянки, крани тощо. Сподіваємося, що завдяки підтримці міністерства українським перевізникам підуть назустріч. Це питання стратегічне і торкається не лише УДП”, – розказав керівник УДП.

Довідка: ПрАТ “УДП” здійснює річкові вантажоперевезення по Дунаю та морські вантажоперевезення. До складу вантажного річкового флоту входять 75 самохідних та 245 несамохідних суден. Морський вантажний флот представлений сімома суднами дедвейтом 3,3-4 тис. тонн (шість суховантажів типу “Ізмаїл” та один танкер “Десна”). Основу вантажів складає металургійна сировина, що постачається до придунайських країн. Річковий пасажирський флот компанії представлений теплоходами “Молдавія”, “Україна”, “Дніпро” та “Волга”.

Нагадаємо, ПрАТ “Українське Дунайське пароплавство” (УДП) досягнуло рамкової домовленості з TTS Group S.A. щодо можливості здійснення перевалки на рейдових стоянках порту Констанца (Румунія).

“Українське дунайське пароплавство” відкрило тендери з перевезення агропродукції баржами до європейських портів.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також