Новини    29 листопада 2022 17:29

Українське агропідприємство на Київщині майже вдвічі збільшить площу обліпихового саду

Господарство орієнтуватиметься на якісні саджанці від закордонних та вітчизняних виробників

Аграрне підприємство “Рови Агро” з Вишгородського району Київської області за допомогою гранту планує закласти другу чергу саду обліпихи, збільшивши його площу з 12 до 22 га. Про це в інтерв’ю “Садівництво по-українськи” розповів Сергій Леонов, співвласник “Рови Агро”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

“З грантової суми 980 тис. грн більшість – 700 тис. грн піде на систему зрошення, і це лише вартість матеріалів та робіт на другу чергу системи поливу. У цю суму ми не включаємо вже наявне помпове та інше обладнання. Близько 1,5 млн грн ми витратимо на закупівлю саджанців. З розрахунку, що один саджанець коштує від 100 до 150 грн, а нам потрібно 1300 рослин на гектар”, – поділився Леонов.

Він уточнив, що господарство орієнтуватиметься на якісні саджанці від закордонних та вітчизняних виробників.

Нагадаємо, українські аграрії зможуть безплатно отримати насіння основних сільгоспкультур через Державний аграрний реєстр.

У серпні 2022 року Мінагрополітики за сприяння Європейського Союзу запустило онлайн платформу Державний аграрний реєстр (ДАР).

Кабінет Міністрів України перерозподілив видатки, передбачені в межах бюджету на Міністерство аграрної політики та продовольства на 2022 рік. Уряд продовжив до 30 листопада реєстрацію заяв аграріїв у Державний аграрний реєстр на отримання державної допомоги. Загальний обсяг підтримки сільгоспвиробників збільшено на 100 млн грн.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...