Новини    29 серпня 2023 18:08

Українська мережа супермаркетів продаватиме продукцію ветеранів-підприємців

"Створено Захисниками" – бренд Мінветеранів, що має на меті шляхом інформаційно-іміджевої підтримки допомогти ветеранам-підприємцям стати впізнаваними виробниками якісної продукції та надавачами послуг

Для просування ветеранського бізнесу в Україні – з метою зробити його видимим, а вироблену ним продукцію впізнаваною та популярною серед споживачів –  мережа супермаркетів “Сільпо” при підтримці Міністерства у справах ветеранів України запускає інформаційну кампанію “Ми хочемо продавати ветеранську продукцію”, повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Усі зацікавлені ветерани-фудпідприємці, або члени їхніх сімей (поки ветеран знову пішов захищати Україну на фронт), а також родини полеглих Воїнів отримають можливість подати заявку для співпраці з “Лавкою Традицій” у “Сільпо” як постачальники крафтової продукції.

Міністерство, своєю чергою, обіцяє надати можливість промаркувати ці продукти графічним зображенням “Створено Захисниками”.

Вже понад 10 років ми підтримуємо маленькі господарства і відбираємо найкращі фермерські продукти по всій країні, щоб жителі міст могли купити їх у своїх “Сільпо”. Зараз наша мета – додати на полиці смачні продукти, створені українськими захисниками. І познайомити з ними наших Гостей, – зазначили в “Лавці Традицій”.

В межах ініціативи команда проєкту надасть додаткову підтримку потенційним постачальникам – сертифікати на безплатну профільну освіту для фудпідприємців та прикладні поради від виробників, які вже пройшли свій шлях до полиці “Сільпо”.

“Створено Захисниками” – бренд Мінветеранів, що має на меті шляхом інформаційно-іміджевої підтримки допомогти ветеранам-підприємцям стати впізнаваними виробниками якісної продукції та надавачами послуг. Українські споживачі зможуть легко ідентифікувати продукцію ветеранів завдяки графічному зображенню, яке підтверджує, що продукція дійсно виготовлена ветеранами.

Право на використання бренду Мінветеранів “Створено Захисниками” вже отримало підприємство родини загиблого українського добровольця. Їхнє господарство займається вирощуванням, переробкою та виробництвом продукції з кизилу, яку можна знайти на полицях мережі.

В Україні ветерани-підприємці виготовляють значну кількість конкурентоспроможних товарів та надають якісні послуги. Вже багато наших ветеранів започаткували власну справу, працевлаштовують побратимів і є менторами. Тому на рівні держави та у співпраці великим бізнесом ми хочемо зробити наших ветеранів-підприємців впізнаваними виробниками якісної продукції, додати їм спроможності, – зазначила міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Нагадаємо, у лісах Ярмолинеччини розпочався сезон “тихого полювання”. Цьогоріч лісівники планують зібрати і заготовити тонну білих грибів. Частину продукції передають військовим на фронт.

Сума, перерахована ГК “Прометей” за час повномасштабного вторгнення, наблизилася до 9 млн грн.

За час повномасштабного вторгнення агрохолдинг “Кернел” разом із волонтерськими організаціями та партнерами передали ЗСУ 350 квадрокоптерів і БПЛА загальною вартістю понад 50 млн грн.

Соснівський районний суд міста Черкаси визнав винним у колабораціонізмі власника і керівника ТОВ “Великоцкое”, ТОВ “Агрофірма “Нива” і ТОВ “Агрофірма “Деметра-С”.

Команда під керівництвом Китаю заявила, що барвник, який ще не випробуваний як протиотрута на людях, але вже схвалений Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (US FDA) для інших цілей, може врятувати багато життів.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...