Новини / Політика     19 березня 2019 11:22

Україна та Іран готуються поглиблювати співпрацю в агросекторі – Трофімцева

В.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева на зустрічі з новопризначеним послом Ірану обговорила перспективи співпраці між країнами в галузі АПК.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

У ході зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні Манучехр Мораді висловив зацікавленість щодо розвитку співпраці між країнами в галузі сільського господарства та запевнив, що зі свого боку сприятиме цьому.

Читайте: Заяву про реєстрацію земельної ділянки можна подавати онлайн

За словами Ольги Трофімцевої, іранська сторона зараз розглядає три проекти Меморандумів про співробітництво в галузі АПК:

  • Меморандум про взаєморозуміння між Мінагрополітики України та Міністерством сільськогосподарського джихаду Ісламської Республіки Іран в галузі сільського господарства;
  • два проекти документів про співпрацю за напрямами ветеринарії та фітосанітарії.

Повідомляється, що у 2018 р. Україна експортувала до Ірану аграрних та харчових товарів на суму $421 млн, товарообіг між країнами становив $437,5 млн.

Landlord раніше публікував думку експерта по країнах Африки, Персидського заливу та Близького Сходу щодо ситуації в Ірані. Упевнені, ця інформація може знадобитися українським експортерам агропродукції.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також