Новини    15 січня 2023 20:14

Україна та Гана розглядають можливість створення логістичних хабів

Такий хаб дозволить зберігати якісне зерно, сприятиме прогнозованості збуту та стабілізації ціни на продовольство

Поглиблення співпраці в галузі сільського господарства та розширення міжнародних торгово-економічних відносин обговорили міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський і міністр продовольства та сільського господарства Республіки Гана Овусу Афрії Акото.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Окрім цього, сторони також розглянули питання щодо започаткування спільного проєкту – логістичного хабу для зберігання продовольства.

Такий хаб дозволить зберігати якісне зерно, сприятиме прогнозованості збуту та стабілізації ціни на продовольство.

Учасники зустрічі домовилися детальніше розглянути можливість реалізації спільного українсько-африканського проекту у сфері логістичної кооперації.

Республіка Гана – третя країна, яку відвідала делегація Міністерства аграрної політики та продовольства України у рамках офіційного візиту до країн Африки.

Нагадаємо, представники Сенегалу підтвердили зацікавленість у співпраці та готові розглянути можливість реалізації спільних логістичних проєктів.

Нігерія слідом за Сенегалом запропонувала Україні створити логістичний хаб для постійних поставок зерна та продуктів харчування.

США підтримують ініціативу Grain from Ukraine і виділяють на її реалізацію близько $20 мільйонів.

Щоб забезпечити постачання агропродукції в межах гуманітарної програми Grain from Ukraine, із українських портів планують відправляти до 10 суден щомісяця. Це дасть можливість до кінця весни 2023 року забезпечити зерном щонайменше 5 млн людей.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...