Новини / Трейдинг     12 червня 2020 18:35

Україна розпочала експорт зерна нового врожаю

Першу партію ячменю врожаю 2020 року вночі 12 червня прийняв морський спеціалізований порт «Ніка-Тера»

Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера» в п’ятницю 12 червня прийняв першу партію зернових нового врожаю. Про це повідомило видання «Порти України».

«Вночі 12 червня порт «Ніка-Тера» прийняв перші вантажні машини з ячменем нового урожаю 2020 року. Машини прибули до порту в рамках квоти компанії Louis Dreyfus Company. Варто зазначити, що порт підготувався до нового сезону: були проведені ремонтні роботи та зроблено модернізацію навантажувально-розвантажувальних процесів», – сказано у повідомлені прес-служби порту.

Раніше порт «Ніка Тера» повідомляв, що компанія завершила черговий етап модернізації вантажного району №2. Зокрема, закінчення будівництва причально-вагового комплексу дозволило завершити перепрофілювання району під перевалкою зернових культур та шроту.

Читайте: Прогноз експорту пшениці з України знижено на 1,5 млн тон 

Цікаво, що під час відвантаження перших експортних партій зерна, у деяких регіонах України весняна посівна кампанія тільки завершується.

Як повідомив вчора заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький, станом на 11 червня посіяно 15,4 млн га ярими культурами, що становить 99% від прогнозу Мінекономіки та на 500 тис га (3,2%) більше, ніж у 2019 року (14,9 млн га).

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про підготовку меморандуму між представниками аграрної і хімічної галузей, який має владнати проблему імпорту азотних добрив.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також