Новини / Думки     20 травня 2019 14:54

Україна обігнала Польщу за рівнем технологій в агросекторі – Ольга Трофімцева

За рівнем впровадження технологій в АПК та за рівнем виробничої ефективності агропідприємств Україна випередила Польщу і вже почала експортувати агротехнології в західні країни. Про це заявила в.о. міністра аграрної політики і продовольства Ольга Трофімцева.

Про це повідомляє АПК-Информ.

«Якщо подивитися на АПК України та порівняти його з АПК Польщі, іншої європейської країни, то за багатьма параметрами ми вже попереду. Особливо якщо говорити про технології та технологічність, про рівень виробничої ефективності наших аграрних підприємств», – сказала Ольга Трофімцева в інтерв’ю Радіо НВ.

Читайте: Кредити, лізинг та бонусні програми: де беруть гроші польські фермери

На думку Ольги Трофімцевої, Україна не відповідає визначенню аграрно-сировинної економіки:

«Якщо порівнювати з деякими аграрно-сировинними країнами Африки або Азії, то Україна точно не відповідає цьому класичному визначенню».

За словами очільника Мінагрополітики, український АПК за останні 5 років швидко наздоганяє Європу, де вже зараз визнають Україну агротехнологічним хабом. Як відзначила Ольга Трофімцева, Україна почала експортувати агротехнології в західні країни.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Китаї на основних зернових базах починають впроваджувати дрони, самохідні трактори та іншу новітню безпілотну техніку, створену на основі штучного інтелекту.

Читайте також