Новини / Політика     12 лютого 2022 11:30

Україна на сьогодні має вільний доступ до всіх портів Азовського та Чорного морів – РНБО

Однак є певні застереження стосовно проходу великих кораблів "Паномаксів", які везуть вугілля

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов на брифінгу заявив, що на даний час Україна має вільний доступ до всіх портів біля Азовського та Чорного морів, є застереження щодо проходження великих кораблів, які везуть вугілля.

“Те, що стосується ситуації по Азовському та Чорному морях, в нас на сьогодні є вільний доступ до всіх портів, які є в нашій країні, мова йде як про Азовське, так і про Чорне море. В нас є певні застереження стосовно проходу великих кораблів “Паномаксів”, які везуть нам вугілля, але згідно з доповіддю, яку ми мали, на сьогодні проблем немає”, – сказав Данілов.

Також зазначив, що міжнародні партнери запевнили Україну, що санкції стосовно Російської Федерації якщо вона далі “просунеться” на нашу країну, будуть введені миттєво, і вони будуть дуже потужними.

“Якщо мова йде про провокацію, яку намагатиметься зробити Російська Федерація, ми цілком усвідомлюємо, про що іде мова. І тут ми можемо з вами, перепрошую за сленг, але фантазувати скільки завгодно. Ми не знаємо, де може статися та чи інша провокація, у якому вигляді вона буде на сьогодні зроблена. Ви чули про Кримський міст, ми чули сьогодні про Чорнобильську станцію, про окуповані територію Донецької та Луганської областей, про інші об’єкти, які є як на нашій території, так, на окупованій території Криму і Донецької та Луганської областей, щоб звинуватити наших військових, звинуватити нашу країну ніби в цих речах”, – додав секретар РНБО.

За його словами, інформація про можливі провокації РФ надходить щодня.

Раніше Landlord повідомляв, що Росія не буде проводити навчання в Азовському морі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також