Новини / Тваринництво     19 жовтня 2021 12:58

Україна може продавати племінну ВРХ до Лівії

Відкрито ринок для нової категорії товарів тваринництва

В Україні відкрито ринок для нової категорії товарів тваринництва.  Україна та Лівія погодили двосторонню форму ветеринарного сертифіката на експорт племінної великої рогатої худоби з нашої країни.

“Ми продовжуємо відкривати нові можливості для українських експортерів на іноземних ринках. Зокрема, просуваємо українські економічні інтереси на великому споживчому ринку країн Африки. Послідовні зусилля приносять конкретні результати для українського бізнесу. Сьогодні це додатковий доступ для українських компаній галузі тваринництва на ринок Лівії”, – наголосив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Читайте: Поголів’я усіх видів сільгосптварин зменшується в Україні

За словами Голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької, українські підприємці отримали змогу експортувати до Лівії племінну велику рогату худобу, яка є важливою статтею українського сільськогосподарського експорту. А це означає, що бізнес отримав нові можливості для зростання.

Раніше повідомлялось, що в цьому році компетентні органи України та Лівії погодили сертифікат на експорт молока та молочних продуктів з України. Також між країнами погоджені форми сертифікатів на експорт з України м’яса птиці, продуктів з нього та ВРХ для забою.

Нагадаємо Landlord раніше розповідав, що британські фермери зливають тонни молока в каналізацію. 

Джерело: Держпродспоживслужба

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також