Новини / Політика     22 квітня 2023 11:03

Угорщина дозволила транзит агропродукції з України


Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський зустрівся з Міністром сільського господарства Угорщини Іштваном Надєм. Сторони обговорили ситуацію, яка склалась в зв’язку з прийнятими рішеннями, угорський Міністр запевнив в тому, що транзит через їхню країну буде рухатися швидко, оперативно і безперешкодно.

Про це повідомило Мінагрополітики України.

Окрім того, Міністр сільського господарства Угорщини повідомив, що підтримує ідею компенсації вартості перевезень українського зерна до європейських країн.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Разом з тим варто зазначити, що додатково до зернових Угорщина заборонила імпорт меду та деяких м’ясних продуктів з України, повідомив на пресконференції 20 квітня керівник апарату прем’єр-міністра Угорщини Гергей Гульяш.

“Заборона Угорщини на імпорт з України основних зернових і сільгосппродуктів включає загалом 25 продуктів, найбільш важливими з яких є зернові, насіння ріпаку та соняшнику, борошно, олія, мед та деякі м’ясні продукти”, — цитує Гульяша видання Нirado.

Заборона є тимчасовою та діятиме до 30 червня. Транзит товарів через Угорщину буде дозволений, однак на кордоні всі транзитні товари підлягають опломбуванню і їх переміщення контролюватиметься електронними пристроями.

“Угорщина рада допомогти Україні, але не може завдати шкоди угорській економіці, особливо сільському господарству”, – додав Гульяш.

Нагадаємо, Єврокомісія засудила рішення Польщі та Угорщини заборонити імпорт зерна та іншої сільськогосподарської продукції з України.

Раніше Міністр сільського господарства Угорщини Іштван Надь заявив, що до українського зерна в Угорщині будуть застосовуватися ті самі вимоги до контролю якості, що і до зерна, вирощеного в Євросоюзі. За словами міністра, такий крок спрямований на допомогу угорським фермерам, які можуть постраждати від збільшення імпорту дешевшого українського зерна.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також