Новини    05 квітня 2018 12:33

У Верховній Раді планують розформувати Аграрний фонд


Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України рекомендує прийняти за основу та в цілому законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України (щодо Аграрного фонду)», № 6055, яким передбачається запровадити інститут Державного інтервенційного агента замість Аграрного фонду. Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Згідно з пояснювальною запискою до документу, метою є «комплексне вирішення проблеми порушень законності та неефективності у діяльності Аграрного фонду шляхом його повного розформування».

«Зокрема, цими змінами пропонується, викласти назву та пункт 9.1 статті 9 цього законопроекту в новій редакції, якою передбачається замість Аграрного фонду запровадити інститут Державного інтервенційного агента. Державним інтервенційним агентом може бути виключно суб’єкт господарювання державного сектору економіки, який уповноважений Кабінетом Міністрів України провадити державні аграрні інтервенції на організованому аграрному ринку», – йдеться у повідомленні.

Передбачається, що фінансування державного інтервенційного агента буде здійснюватися шляхом наповнення статутного капіталу, в межах якого здійснюється формування державного інтервенційного фонду.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...