Новини / Логістика     12 квітня 2019 13:40

У цукрових підприємств зростають витрати на логістику. Укрцукор просить втрутитися Президента

У зв’язку із закриттям «Укрзалізницею» деяких вантажних станцій, якi обслуговують цукровi заводи, на підприємствах галузі зростають логістичні витрати. «Укрцукор» офіційно звернувся до Петра Порошенка з проханням вирішити проблему.

Про це повідомляє прес-служба НАЦУ «Укрцукор».

«Укрзалізниця» визнала малодіяльними та закриває окремі вантажні станції на Пiвденній залiзницi Полтавської області, якими користуються українські цукровi заводи ТОВ «Фiрма «Астарта-Київ» та ПП «Ланнiвський цукровий завод». Йдеться про станцiї  Ланна, Вили, Лiщинiвка та Водяна.

Читайте: Без добрив та ЗЗР: на Рівненщині успішно вирощують органічний цукровий буряк

У зв’язку з цим на підприємствах збільшаться витрати на приймання сировини і відправлення готової продукції, що «зробить вказанi регiони логiстично непривабливими для подальшого розвитку пiдприємств та будiвництва нових об’єктiв».

Тому НАЦУ «Укрцукор» направила офіційне звернення Президенту України, Прем’єр-міністру та голові правління АТ «Укрзалізниця» з проханням не допустити закриття вантажних станцій, які обслуговують підприємства цукрової галузі.

Landlord раніше повідомляв про те, що 10 квітня у Києві презентували перший органічний сертифікований український цукор.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також