Новини / Аналітика     28 травня 2023 15:58

У “ТАС Агро” завершили посівну: ставку зробили на кукурудзу

У компанії ставку зробили на кукурудзу, але, зазначають, що "квітнева волога може зіграти з нею у злий жарт"

Агрохолдинг “ТАС Агро” стовідсотково завершив весняну посівну кампанію. Всього у компанії під урожай 2023 року засіяно 51,5 тис. га ярих культур, повідомляє пресслужба у Facebook.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Нині у посівах найбільшу частку займають кукурудза — 24,1 тис. га, соняшник — 15,9 тис. га, під сою відведено 11,5 тис. га. Порівняно з минулим роком зменшилися площі під олійними культурами та збільшено під зернову групу.

У зв’язку із дощовою та прохолодною погодою у березні-квітні посівна кампанія стартувала із невеликим запізненням. Площа посівів загалом не змінилася, проте до структури посівів було додано кілька нішевих культур, зазначив заступник генерального директора з операційних питань Андрій Загорулько.

Довідка. ТАС Агро — провідний агрохолдинг України, що динамічно розвивається. Нині обробляє понад 80 тис. га земель у Чернігівській, Сумській, Київській, Вінницькій, Кіровоградській та Миколаївській областях. Компанія працює в різних сферах сільського господарства (рослинництво, тваринництво, зберігання зернових).

Нагадаємо, агрохолдинг “ТАС Агро” вже розпочав “зелені жнива” – новий сезон із заготівлі сінажу, повідомляє пресслужба компанії у Facebook.

З метою забезпечення енергетичної стабільності та безперебійної роботи елеваторів агрохолдинг “ТАС Агро” направив майже половину запланованих інвестиційних коштів. Компанія придбала генератори для зерносховищ на суму 50 млн грн.

У 2023 році Україна зможе залучити більше коштів для кредитування сільськогосподарських виробників.

Агрохолдинг “ТАС Агро” підписав Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю із зерновим терміналом “МКХП” (Posco International).

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також