Новини    21 квітня 2023 14:25

“ТАС Агро” співпрацюватиме з зерновим терміналом Posco International в Миколаївскому порту


Агрохолдинг “ТАС Агро” підписав Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю із зерновим терміналом “МКХП” (Posco International).

Про це повідомляє пресслужба “ТАС Агро”.

Сторони домовилися про активізацію роботи після відкриття Миколаївського морського порту та стабілізацію логістичних шляхів.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“ТАС Агро” і “МКХП” обговорили можливості зберігання та реалізації агропродукцію у період воєнного стану, інвестицій у розширення логістичної інфраструктури. Компанії планують співробітництво у формі взаємної підтримки і заходів, інвестування та реалізації проєктів. Меморандум сприятиме забезпеченню продовольчої безпеки та покращенню умов ведення господарської діяльності агрокомпаній під час воєнного стану”, — зазначають в компанії.

Як відомо, у червні 2022 року зерновий термінал Posco International в Миколаївському порту частково відновив роботу після багатомісячного простою.

Нагадаємо, Миколаївські порти вже майже пів року готові до відновлення роботи в межах “зернової ініціативи”. Але доєднання Миколаївщини до зернового коридору не допускають росіяни.

Тим часом колектив миколаївського морського порту не втрачає надії на відновлення роботи та вже напрацьовує проєкти з покращення обслуговування суден різних типів. Порт Миколаєва готується до відновлення роботи. Відповіді ж на запитання, коли саме Миколаїв приєднається до роботи “зернового коридору”, поки немає. Вона залежить від успіхів ЗСУ на Кінбурнській косі, зусиль дипломатів та міжнародних партнерів.

Раніше з метою забезпечення енергетичної стабільності та безперебійної роботи елеваторів агрохолдинг “ТАС Агро” направив майже половину запланованих інвестиційних коштів. Компанія придбала генератори для зерносховищ на суму 50 млн грн.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...