Новини / Рослинництво     25 січня 2019 10:54

У США вимагають заборонити застосування марки Organic до гідропонної продукції

Представники органічного землеробства США вимагають заборонити застосування марки Organic до гідропонних культур, оскільки для їх вирощування взагалі не використовують ґрунт. Вони вважають, що виробники гідропоніки неправомірно отримують вигоду від органічної етикетки, не роблячи нічого для здоров’я ґрунтів.

Про це повідомляє agroxxi.ru.

Маркування гідропонних операцій як органічних суперечить базовим принципам органічного стандарту – так вважає Центр з безпеки харчових продуктів (CFS) США.

CFS збирається в судовому порядку домогтися від Міністерства сільського господарства США домогтися заборони на вирощування продуктів за методом гідропоніки під маркою Organic. Позов підтримали понад 12 інших організацій, що займаються вирощуванням органічних продуктів, роздрібною торгівлею і сертифікацією.

Читайте: Органічне землеробство: максимальний результат без шкоди землі

Вони заявляють, що дозвіл сертифікації гідропонних систем як органічних підриває кошти для існування органічних фермерів, які роблять все можливе, щоб підтримувати здоровий ґрунт в якості основи своїх ферм.

Landlord раніше повідомляв про те, що найбільший інтернет-магазин у Китаї відкриває найпотужніший у країні завод із гідропонного виробництва овочів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також