Новини / Тваринництво     26 квітня 2019 08:17

У США готуються ліцензувати вакцину проти АЧС

Ще кілька кроків, і у США буде схвалено експериментальну вакцину проти африканської чуми свиней, створену на основі з ізоляту Georgia 2007 від болгарської фармацевтичної компанії Huvepharma EOOD.

Про це повідомляє Agrarheute.

Міністерство сільського господарства США (USDA) планує ліцензувати експериментальну вакцину проти АЧС. Розроблена атенуйована вакцина походить з ізоляту Georgia 2007 від болгарської фармацевтичної компанії Huvepharma EOOD.

Якщо протягом 30 днів не буде доказів або аргументів, що видача патенту на вакцину порушує чинне законодавство, ліцензію буде надано.

Читайте: АЧС у Китаї: ситуація вийшла з-під контролю

Також в Іспанії відбувається інтенсивне дослідження вакцини АЧС. Однак, на думку експертів, знадобиться деякий час, перш ніж на ринку буде доступна надійна і затверджена вакцина.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Іспанії дослідники з CISA-INIA та Мадридського університету вже кілька років працюють над створенням вакцини проти АЧС. Наразі знайдено транснаціональну компанію, яка готова зробити інвестиції у масове виготовлення рятівного засобу для свиней.

Читайте також