Новини / Тваринництво     22 квітня 2019 12:23

АЧС у Китаї: ситуація вийшла з-під контролю

У Китаї підтверджено спалахи АЧС у двох місцях провінції Хайнань – острова, розташованого поблизу південного узбережжя країни, який китайський уряд сподівався вберегти від інфекційної хвороби.

Про це повідомляє Reuters.

Смертельну для свиней хворобу виявлено ​​на двох невеликих свинофермах у китайському місті Данчжоу і двох фермах у місті Ванінг. Отже, тепер, починаючи із серпня 2018 р., АЧС зафіксовано в кожній провінції та регіоні Китаю, включаючи острів Хайнань.

Новий спалах свідчить про те, що ситуація «вийшла з-під контролю», – заявив Яо Гвілін, аналітик поголів’я худоби із Guantong Futures.

Читайте: АЧС може знищити 200 млн свиней у Китаї. Пекін розмірковує про імпорт свинини зі США

Швидке та постійне поширення хвороби викликало занепокоєння з приводу дефіциту свинини у найбільших у світі виробників та споживачів м’яса.

За даними Національного бюро статистики, за перші три місяці 2019 р. виробництво свинини скоротилося на 5,2 % порівняно з відповідним періодом минулого року. Очікується, що воно ще більше скоротиться в найближчі місяці.

Острів Хайнань, популярний туристичний об’єкт, який лежить приблизно за 450 км на південь від китайської провінції Гуандун, розцінювався Міністерством сільського господарства Китаю як значний «природний бар’єр» проти хвороби.

У проекті плану створення зон для боротьби з поширенням захворювання міністерство заявило, що Хайнань стане першим регіоном, який створить райони, вільні від АЧС.

Landlord раніше повідомляв про те, що АЧС географічно охопила весь Китай.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також