Новини    15 травня 2023 12:24

У Штатах виготовлятимуть пиво зі стічної води

У штаті Каліфорнія перероблення води стала нагальною проблемою після кількох років посухи

Напій Epic Cleantec пропонує один зі способів подолання екстремальної посухи: перетворення перероблених відходів на питні продукти.

У штаті Каліфорнія перероблення води стала нагальною проблемою після кількох років посухи. Так компанія Epic Cleantec показала, як можна боротися з посухою, переробляючи воду на питну продукцію. У співпраці з Броварами Devil’s Canyon Brewing Company біло створене пиво Epic OneWater Brew.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

У Сан-Франциско зібрали воду та очистили за допомогою спеціального обладнання. Після очистки ця вода стає придатною для повторного використання, але не для пиття, мовиться у матеріалі The Guardian.

Ми хотіли зробити щось цікаве, що стане цікавим інструментом для розмови з людьми, зацікавить їх, а також продемонструє невикористаний потенціал повторного використання води. Ми вибрали пиво, яке буде більш універсальним на відміну від крафтового пива на кшталт IPA, яке комусь подобається, а комусь ні, – зазначив генеральний директор Epic Cleantec Аарон Тартаковський.

Epic Cleantec отримали позитивні відгуки і від інших дегустаторів.

Гендиректор очікує, що в майбутньому багато компаній виготовлятимуть подібні питні продукти та продаватимуть їх, але поки що не зовсім.

Окрім цього, такі компанії, як Epic, розв’язують проблему повторної переробки води іншими способами. Компанія експлуатує першу схвалену систему рециркуляції стічних вод у Сан-Франциско, де в будинках, збудованих після 1 січня 2022 року, потрібне встановлення систем повторного використання води на місці. За словами генерального директора, система Epic у Fifteen Fifty, 40-поверховому багатоквартирному будинку в міському районі СоМа, розрахована на переробку 7500 галонів на день або 2,5 млн галонів на рік.

Ми заходимо до цих будівель, які у світі використовують 14% усієї води, і майже жодна з них не використовує цю воду повторно. І ми допомагаємо цим проектам із переробки повторно використати до 95% води, — пояснив Тартаковський.

Нагадаємо, майже третина пластикових відходів у світі — це поліпропілен, міцний пластик, який використовується для виготовлення кришок від пляшок і харчових контейнерів, на розкладання якого можуть знадобитися сотні років. Але тепер вчені використали два штами грибів, знайдених у ґрунті, щоб розщепити лабораторні зразки поліпропілену всього за 140 днів.

Раніше Landlord розповідав, що Велика Британія хоче змусити бізнес рятувати планету.

Механічна, біологічна та хімічна переробка твердих побутових відходів (ТПВ) на цінний продукт — органічний компост впроваджується в усьому світі.

Пошук способів змусити культури давати більше олії в насінні є святим Граалем для сільськогосподарської галузі. Однак більшість олійних культур, таких як олійна пальма, соя, соняшник, ріпак, арахіс, уже мають високий відсоток олії у своїх плодах або насінні, і важко підвищити вміст олії за допомогою традиційних методів схрещування культур.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...