Новини    14 серпня 2022 21:27

У порту “Південний” завантажили судно, котре вирушить до Ефіопії на боротьбу з голодом – Кубраков

Ефіопія уже другий рік поспіль потерпає від рекордної посухи та збройного протистояння

В п’ятницю у порт “Південний” прибуло під завантаження судно BRAVE COMMANDER, яке було зафрахтоване Світовою продовольчою програмою ООН (WFP). Зараз відбуваються фінальні приготування судна перед відправленням понад 23 тисяч тонн пшениці для жителів Ефіопії. Про це повідомив голова Мінінфраструктури Олександр Кубраков у Facebook.

За підрахунками ООН, понад 400 млн людей опинилося б буквально на межі голоду, якби українські порти не були розблоковані. Бажання запобігти цій трагедії стало основною рушійною силою, яка об’єднала весь цивілізований світ в підтримці “зернової ініціативи”.

“Сьогодні ми бачимо, як працює Ініціатива про безпечне транспортування зерна та агропродукції, підписана у Стамбулі”, – зазначив Кубраков.

Країна уже другий рік поспіль потерпає від рекордної посухи та збройного протистояння. Українське зерно для них без перебільшення – питання життя та смерті. Вже 15 серпня планується відправлення судна до Ефіопії.

На зображенні може бути: 2 людини та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

Разом з тим продовжується робота зі Світовою продовольчою програмою ООН, аби такі рейси стали регулярними і були чітко орієнтовані на гуманітарну допомогу до тих регіонів світу, де це найбільше потрібно, наголосив міністр.

Нагадаємо, 12 серпня п’ятий караван з українським збіжжям вирушив із портів “Чорноморськ” та “Південний”.

13 серпня в італійський порт “Равенна” прибуло перше судно з українським збіжжям  в межах домовленості про безпечне транспортування зерна і продуктів з України.

Landlord раніше повідомляв, іспанська Renfe перевезе 600 т української кукурудзи з Польщі до Барселони.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...