Новини    12 травня 2023 15:14

У PepsiСo розповіли про відновлення виробництва на Київщині та Миколаївщині


PepsiCo Україна з березня цього року відновила випуск соків під брендами Sandora і Садочок на базі своїх виробничих потужностей у місті Вишневе Київської області, а також запустила виробництво напоїв у Миколаївській області.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на коментар керівниці відділу корпоративних комунікацій Аліни Матковської.

Протягом 6 місяців компанія здійснювала перенесення чотирьох виробничих ліній до підприємства у Вишневому. Водночас PepsiСo працювала над відновленням асортименту портфеля, який був у компанії до припинення виробництва в Україні. Відновлення випуску та інших соків з товарної лінійки. В Миколаївській області також компанія відновлює роботу.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Поступово ми рухаємося до розширення асортименту, згідно з тим, що був до припинення виробництва в Україні”, — резюмувала Матковська, не уточнивши, які саме напої почали випускати на потужностях в Миколаївській області.

В Україні PepsiCo належать п’ять підприємств: завод з переробки фруктів, овочів та виробництва соків, завод з виробництва соків, газованих напоїв та холодного чаю, Харківський молочний комбінат; Київський молочний завод, де також знаходиться підприємство з виробництва дитячого харчування “Агуша”, запущене у 2012 році.

Компанія, зокрема, володіє такими брендами: “Сандора”, “Садочок”, “Сандорик”, Pepsi, 7UP, Mirinda, “Слов’яночка”, “Агуша”, Lipton Ice Tea, “Єсентуки”, “Аква мінерале”, Lay’s та “ХрусTeam”.

Нагадаємо, американська компанія PepsiCo виробляє продукцію українських сокових брендів “Sandora” та “Садочок” в російській федерації, а потім реалізує на ринках Білорусі, Грузії та в інших країнах СНД.

Журналісти з’ясували, що PepsiCo цинічно використовує для заробітку в росії оригінальні українські бренди — соки “Sandora” та “Садочок”. З початку повномасштабного вторгнення, компанія продовжує виробництво цих брендів на заводі в Лебедяній у Липецькій області РФ, а потім продає готову продукцію на ринках Білорусі, Грузії, Казахстану та інших країн. Частина продукції виробляється навіть під українським штрих-кодом.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...