Новини    22 червня 2022 20:54

У Німеччині виступають проти заборони на нові “паливні” авто з 2035 року

Європарламентарі раніше цього місяця підтримали ідею і попереду — переговори з країнами-членами про фінальну версію тексту.

Уряд Німеччини не погоджується з планами Єврокомісії зовсім заборонити продаж нових автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння після 2035 року. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.

Сподіваючись до 2030 року досягти цілі про зниження викидів парникових газів на 55% від рівня 1990 року, Єврокомісія запропонувала до 2035 року вийти на 100% скорочення викидів від нових авто. Відтак це означає заборону продажу традиційних нових автомобілів після цієї дати.

Європарламентарі раніше цього місяця підтримали ідею і попереду — переговори з країнами-членами про фінальну версію тексту.

Водночас міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер заявив, що ФРН не готова піти на такий крок. Проте він зазначив, що країна все одно буде провідним ринком для електромобілів.

Нагадаємо, згідно з дослідженням 25 корпорацій, багато з найбільших компаній світу не в змозі виконати власні завдання по боротьбі зі зміною клімату.

Раніше Landlord повідомляв, що зміна клімату спричинить зниження врожайності усіх сільгоспкультур.

Анна Лиса
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...