Новини    29 березня 2023 11:20

У Німеччині розробили технологію виготовлення порошкового пива


Монастирська пивоварня Klosterbrauerei Neuzelle, розташована під Мюнхеном, оголосила про створення першого у світі порошкового пива.

Про це йдеться на сайті компанії.

При додаванні води воно спінюється та формує справжню пивну шапку. Технологія допоможе знизити вартість доставки напою.

Для створення свого продукту пивовари спочатку зварили напій за традиційною технологією, а потім обробили його, щоб сформувати водорозчинний порошок.
Вони відзначають, що він, як і раніше, багатий на декстрини, майже безсмачні й незброджувані вуглеводи, які залишаються в готовому пиві і формують насичений смак.

На першому етапі дослідники створили безалкогольне пиво, вони планують продовжити експерименти, щоб досягти збереження алкоголю в порошковому продукті.

Чим унікальна технологія порошкового пива

До 90% пива становить вода, відмова від транспортування цієї маси дозволить суттєво знизити витрати на логістику та надлишковий вуглецевий слід.

“Настав час перевірити класичне виробництво пива та логістику з огляду на те, як ми ставимося до навколишнього середовища, — прокоментував революційний проєкт акціонер пивоварні монастиря Нойзелле Гельмут Фріче. – Мільярди літрів води транспортуються до споживачів у всьому світі, тому що пиво на 90 відсотків складається з води. З екологічної точки зору ми вже економимо на транспорті, але ще не на використанні ресурсів і витратах на виробництво”.

Розробники відзначають, що вони готові до скептичного сприйняття нового продукту з боку любителів традиційного та крафтового пива.Тому як першу цільову категорію вони розглядають глобальні торгові компанії, які можуть бути зацікавлені у виведенні нового дешевого продукту на нові ринки.

Читайте також: Білл Гейтс купив акції пивоварної компанії Heineken Holding

Серед першочергових напрямків компанія називає країни Азії та Африки, витрати на доставку до яких є максимальними.

Повідомляється, що безалкогольний порошок тестуватиметься на ринку у невеликих кількостях до середини 2023 року, після чого компанія розпочне виробництво алкогольного сухого пива та розширить виробництво.

Нагадаємо, у селі Гораївка на Хмельниччині (Бакота), у садибі “Дім мандрівника”, зварили перше крафтове пиво “Бакітський гарбузовий ель”.

Компанія Carrefour Polska оголосила, що випустила асортимент овочевого пива, який, за її словами, є першим у своєму роді в країні.

Пивоварня Hot House Brewing at Barone Gardens першою в Нью-Йорку розпочала вирощувати хміль у власній теплиці, з потенціалом 3-4 врожаї на рік. Завдяки комбінації тепличного та придбаного на ринку хмелю, тут виготовлятимуть оригінальні сорти пива.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...