Новини    23 травня 2023 19:57

У “Нібулон” прозвітували про результати посівної: зменшили площі під кукурудзу, збільшили під олійні культури

Разом із посівною кампанією проводилися заходи із догляду за озимими культурами, здійснювалася хімічна обробка засобами захисту зернових на загальній площі близько 17 тисяч гектарів, вносилися ґрунтові гербіциди на площі понад 22 тисячі гектарів

У компанії “Нібулон” прозвітували про результати весняної посівної та поділилися планами на найближчий період.

Найголовніше, зазначають у компанії, — дотрималися термінів, завершили кампанію в усіх регіонах за три тижні, попри пізній початок робіт через дощі, які змістили старт на середину третьої декади квітня.

За підсумками посіяно майже 19,5 тисяч гектарів соняшнику, 5,8 тисячі гектарів кукурудзи та близько 3,5 тисяч гектарів сої.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Загалом у поточному сезоні компанія зменшила посівні площі кукурудзи порівняно з попередніми роками, що пов’язано з економічними очікуваннями й розрахунками та сконцентрувала свої зусилля на олійних культурах: соняшнику, сої, ріпаку. Не полишають й проєкт з вирощування пшениці з огляду на потребу ринку в зерні високої якості.

Навіть зараз, під час війни, компанія інвестує в найкращий насіннєвий матеріал і покращує елементи технології задля поліпшення результату. Так, цього року шляхом введення нових препаратів та додаткових обробок проти хвороб було внесено коригування до схем хімічного захисту рослин, сплановано та виконано прикореневі та позакореневі підживлення культур.

Разом із посівною кампанією проводилися заходи із догляду за озимими культурами, здійснювалася хімічна обробка засобами захисту зернових на загальній площі близько 17 тисяч гектарів, вносилися ґрунтові гербіциди на площі понад 22 тисячі гектарів.

Порівнюючи з минулим сезоном, терміни посівної кампанії дещо змістилися, проте все ж вона відбулася швидше, ніж минулого року, коли на тлі польових робіт поблизу окремих філій, зокрема в Миколаївській області та на Сумщині, тривали активні бойові дії.

Наступний місяць буде присвячений догляду за посівами та підготовці до збиральної кампанії, яка розпочнеться вже у третій декаді червня. На часі й початок кормозбиральної кампанії, – зазначили у пресслужбі.

Читайте також: Попри війну “Нібулон” будує новий термінал на Дунаї

Довідка. ТОВ СП “Нібулон” — аграрна компанія України, один з найбільших українських сільськогосподарських виробників та експортерів. Заснована 5 грудня 1991 року.

Нагадаємо, у Cygnet повідомили, що завершили посівну кампанію 2023 року. Про це пресслужба зазначила у Facebook.

В Україні триває посівна кампанія – 2023. Українські аграрії розпочали сівбу сої, зокрема 13 регіонів уже посіяли 18,8 тис. га.

Фахівці академії аграрних наук України виклали своє бачення проблем і перспектив посівної кампанії 2023 року.

Відсутність атмосферних опадів та поява теплих погожих днів створили сприятливі умови для проведення весняного посіву на Рівненщині.

На Вінниччині підприємства переглянули технологічні процеси вирощування культур щодо оптимізації та раціонального використання матеріально-технічних ресурсів. Нині очікується, що структура посівних площ у 2023 році зазнає певної трансформації.

Сівба кукурудзи в Україні розпочалася вже в першій декаді квітня, першою стартувала Сумщина. Водночас, продовжилися жнива культури, що додало аграріям сумнівів у доцільності включення зернової в цьогорічну сівозміну. Через проблеми з логістикою та низку інших проблем, в Україні почали зменшувати площі під кукурудзою, це стосується навіть агрохолдингів.

Компанія “Росток Холдинг” завершила весняну посівну кампанію. Як повідомляє пресслужба компанії, загалом засіяно понад 10 тис. га площ. З них понад 5,2 тис. га кукурудзи, 1,77 тис. га — озимої пшениці, 1,73 тис. га соняшнику та 600 га — інші культури.

У п’яти кластерах ІМК на Чернігівщині, Сумщині та Полтавщині було засіяно ярими культурами 78,5 тис. га, зокрема 46,3 тис. га кукурудзою і 32,2 тис. га соняшником, повідомляє пресслужба компанії.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...