Новини / Рослинництво     12 червня 2019 07:16

У Миколаївській області розпочалися жнива

Аграрії Миколаївщини розпочали кампанію зі збирання зернових. Перші гектари озимого ячменю обмолотили в господарствах ТОВ «СП «ПАЕК» в Миколаївському районі.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

У нинішньому сезоні господарства Миколаївської області засіяли зерновими 747 тис., що на 7 тис. га більше порівняно з минулим роком. Для проведення жнив планують залучати техніку з інших регіонів України.

Першою про старт жнив повідомила група компаній ТОВ «СП «ПАЕК», яка розпочала збір озимого ячменю в Миколаївському районі. ОДА також інформує, що на кінець дня 11 червня в Очаківському районі мали виконати пробний обмолот ранніх зернових культур.

Читайте: Новий стандарт на пшеницю: що робити з минулорічним зерном

Через надмірну кількість дощів цього року початок жнив було дещо від терміновано. Прогнозують, що масове збирання ранніх зернових культур та ріпаку розпочнеться в господарствах області в третій декаді червня – у разі сприятливих погодно-кліматичних умов.

Landlord раніше повідомляв про те, які перспективи України на глобальному ринку зернових у 2019–2020 МР: на що можуть розраховувати країна в цілому й українські аграрії зокрема.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також