Новини / Технології     25 червня 2019 08:37

У Китаї створюють силіконову долину насіння

Національний банк насіння тропічних рослин створять у китайській південній провінції Хайнань співробітники Академії тропічного сільського господарства Китаю. Він буде найбільшим не тільки в КНР, а й у всьому світі, і стане основою для створення китайської «Силіконової долини насіння».

Про це повідомляє AgroXXI.

За розвиток банку відповідатиме Інститут генетичних ресурсів тропічних культур при Академії тропічного сільського господарства КНР.

За словами глави інституту Чень Еюань, найближчим часом буде розроблений план з розвитку банку, який не тільки стане найбільшою подібною базою генетичних матеріалів у світі, а й дозволить закласти основу для створення китайської «Силіконової долини насіння».

Читайте: Таємниці часникового бізнесу: як і за скільки часу можна досягти рентабельності

Робота зі збирання генетичних матеріалів тропічних рослин (насіння, тканин) ведеться з 2003 року, в ній беруть участь 23 науково-дослідних інститути з 7 провінцій Китаю. До теперішнього часу вченим вдалося зібрати понад 47 тис. зразків.

«За більш ніж 10 років роботи ми розробили передові технічні системи для зберігання і використання генетичних матеріалів тропічних рослин», – зазначив Чень Еюань.

На сьогодні вчені отримали зародкову плазму близько 3 тис. тропічних культур, серед яких бананова пальма, маніока, каучук та інші, що відкриває великі можливості для виведення нових сортів цих рослин.

В інституті переконані, що Національний банк насіння виведе галузь тропічного сільського господарства Китаю на новий рівень і стане майданчиком для міжнародних обмінів у цій сфері.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Україні покращили умови для експорту та імпорту насіння і садивного матеріалу. 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також