Новини / Рослинництво     14 грудня 2022 12:05

У Японії ресторан пропонує клієнтам скуштувати полуницю, вирощену в приміщенні


Японський ресторан Ichigos Yokohama дозволяє відвідувачам скуштувати полуницю в її оптимальній стиглості, збираючи та споживаючи її на місці.  Тут вирощують 10 видів полуниці протягом року, хоча не всі доступні одночасно.

Про це повідомляє HortiDaily.

Іспанська компанія Hydroponic Systems розробила систему вирощування полуниці у приміщенні, яке також використовується для громадського харчування.

Лотки з гідропонним субстратом та рослинами підіймаються для кращого освітлення та опускаються для збирання. Таким чином кількість рослин на квадратний метр в 1,6 раза вища, ніж за інших методів гідропоніки.

Hydroponics Systems розробила цей проєкт розробки та експорту гідропонного обладнання для вирощування разом із Tomita Technologies Ltd. Крім того, вона має широкий портфель клієнтів в Азії, деякі з них знаходяться в Японії, де популярне вирощування на гідропоніці поблизу міст, що таким чином зменшує вуглецевий слід.

Нагадаємо, відразу дві мережі продуктових магазинів Японії порадували появою українських продуктів — вино 1821 у YamaYa, а також розширений асортимент солодощів Ascania у Gyomu Super.

Червоноплідні яблука з деталізованими малюнками пам’яток архітектури та відомих картин вирощують у префектурі Аоморі на півночі Японії та експортують до Франції.

У Японії ягоду черешні сорту Aomori Heartbeat продали за 600 тис. єн. Це понад $4 тис. Там відбувся аукціон черешень, на якому за коробочку з 15 ягід вторгували 600 тисяч єн (близько $4 тис.). Так, одна черешня коштувала покупцю майже $300 (40 тис. єн).

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також