Новини    03 травня 2023 18:54

У Cygnet завершили відсів цукрового буряка

Посів цукрового буряку завершили на площі у 4018 га

Компанія Cygnet завершила посів цукрового буряку та соняшнику, площа посіву буряку сягає понад 4 тис. га, соняшнику — понад 3 тис. га. Про це поінформувала пресслужба компанії у Facebook.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Посів цукрового буряку завершили на площі у 4018 га. Для цього задіяли чотири посівних комплекси, які в стислі терміни виконали агротехнічні заходи з посіву.

Та попереду ще багато роботи з догляду за посівами, захисту рослин від бур’янів, шкідників та хвороб, — зазначив заступник гендиректора з рослинництва Микола Журавель.

Посів соняшнику проводили двома сівалками, навантаження на одну було близько 1600 га. Виробіток — близько 200 га за добу.

Довідка. ГК Cygnet обробляє 29 тис. га землі в центральній частині України — Житомирській і Вінницькій областях.

Нагадаємо, минулого сезону завод Cygnet не працював через пов’язані з війною ризики. Частина обладнання була законсервована, що забезпечить надійну роботу в поточному сезоні.

У Козятині на елеваторі агрохолдингу Cygnet в 2022 році перейшли на альтернативні джерела енергії — встановили сушарки з теплогенераторами.

Цього року в Україні збільшилася кількість працюючих цукрових заводів порівняно з 2022-м. Через воєнні дії на території нашої країни минулого року були серйозні проблеми в Київській, Харківській, Житомирській, Чернігівській області. Вони не беруть участь у посівах та виробництві цукру. Сезон-2022 в Україні працюють 23 заводи, до яких нинішнього року приєднано ще шість підприємств.

В Україні триває посівна кампанія – 2023. Українські аграрії розпочали сівбу сої, зокрема 13 регіонів уже посіяли 18,8 тис. га.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...