Новини    17 травня 2023 13:23

У червні розпочнуться навчання у “Школі сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок”


З 6 червня 2023 року розпочинається безкоштовний навчальний курс “Основи сімейного фермерства і кооперації для ветеранів та ветеранок”.

Про це повідомляють у Національній асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України.

Цей навчальний курс розрахований на ветеранів чи ветеранок війни, які мають намір створити фермерське господарство.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Більше інформації про проєкт можна прочитати за посиланням у Facebook.

Реєстрація для проходження навчального курсу за посиланням.

Ознайомитися з програмою курсу можна тут.

Що таке “Школа сімейного фермерства”

Довідка: Цей проєкт реалізується Всеукраїнською громадською організацією “Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України” в рамках реалізації проєкту “Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни”, що став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США. Думки та погляди, викладені у цьому навчальному курсі, не відображають позицію Державного департаменту США та IREX.

Нагадаємо, у березні 2023 Всеукраїнське громадське об’єднання “Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України” запровадило “Школу сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни”.  Метою проєкту є збільшення можливостей для працевлаштування ветеранів та ветеранок війни, які відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” мають право на першочергове отримання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, ведення особистого селянського господарства, садівництва і городництва.

Читайте також: На Вінниччині ветерани АТО створили часниковий хаб

В Україні розпочав роботу цифровий освітній простір для українського агробізнесу – платформа AgriAcademyЦе – унікальний проєкт лідерів української онлайн-освіти і фахівців аграрної галузі України та світу. Його реалізовують Український клуб аграрного бізнесу (УКАБ) та команда найбільшої української онлайн-платформи навчання Prometheus за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.

Ресурс створено для працівників малих, середніх та великих сільськогосподарських компаній, студентів і викладачів українських аграрних ЗВО.

В Україні презентували навчальну електронну платформу для фінансових/кредитних сільськогосподарських дорадників – еДорада. На платформі можна буде почерпнути знання про фінансування та кредитування сільського господарства.

Також для українських фермерів створили платформу, на якій можна придбати усе для польових робіт. Значна кількість українських та закордонних виробників вийшли на єдину платформу ADAM UA, де підприємці можуть придбати усе необхідне для фермерських робіт.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...