Новини / Фінанси     11 січня 2021 10:55

У 2020 році аграрії отримали понад 99% запланованих дотацій

Державною підтримкою скористались понад 36 тис підприємців АПК. Найбільше охоплення було за програмами дотацій за наявні бджолосім’ї, компенсацій вартості техніки і здешевлення кредитів

Державною підтримкою у 2020 році скористались понад 36 тис підприємців аграрної галузі. Найбільше охоплення було за програмами дотацій за наявні бджолосім’ї (понад 23,4 тис суб’єктів), часткової компенсацій вартості вітчизняної техніки та обладнання – 7,3 тис і часткового здешевлення кредитів в АПК – понад 4,3 підприємств. Про це на своїй сторінці Facebook повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

Всього у 2020 році на державну підтримку сільськогосподарським підприємствам різних форм виділено 4 млрд. грн. Згідно з повідомленням, станом на 30 грудня 2020 року аграріям нараховано 3,97 млрд.грн. коштів фінансової допомоги, що склало 99,3% від запланованого.

Читайте: Ми стали ближчими до клієнта і зросли на 15%

Крім того, як зазначив заступник міністра, «парламентом був підтриманий законопроект № 3295, що удосконалив державну підтримку сільського господарства України, розширив коло потенційних отримувачів підтримки у сфері органічного виробництва, аквакультури, овочівництва, ягідництва, козівництва, зрошення, запроваджено можливості підтримки агровиробників, які постраждали внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».

Загалом, згідно з інформацією міністерства фінансів, у 2021 році на підтримку аграрного комплексу з державного бюджету буде виділено 4,7 млрд грн, що складає 0,4% видатків кошторису країни на поточний рік.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що одеські фермери дочекалися компенсацій за втрачений врожай.

Читайте також