Новини / Рослинництво     19 грудня 2018 16:11

Турбота про бджіл: у Німеччині 460 поселень відмовилися від пестицидів

У Німеччині кількість поселень, в яких не застосовують пестициди, за рік збільшилася у 5 разів. На сьогодні понад 460 німецьких міст і муніципалітетів утримуються від хімічних препаратів для догляду за своїми насадженнями і тим самим сприяють збереженню популяції бджіл.

Про це повідомляє agroxxi.ru.

Німецький природоохоронний спецпроект «Муніципалітет, вільний від пестицидів» спрямований на захист бджіл та інших комах-запилювачів рослин. Федеральна асоціація охорони навколишнього середовища та охорони природи Німеччини (BUND) веде постійний моніторинг поселень, які приєдналися до стратегії незастосування синтетичних препаратів для обробки рослин.

Читайте: 50 кг огірків з квадратного метра – штучний інтелект допоміг Microsoft встановити рекорд

BUND пропонує екологічно чисті альтернативи як для гербіцидів, так і для інсектицидів та фунгіцидів. В основному, це механічні агропрактики (прополювання або ручне збирання шкідливих комах). Також впроваджується повсюдне культивування трав і квітів, сприятливих для комах-запилювачів.

Керівники проекту стверджують, що в договорах оренди сільгоспземель муніципалітети все частіше вказують положення, які забороняють або скорочують використання пестицидів.

Як Landlord повідомляв раніше, у Німеччині борються зі світовою тенденцією вимирання бджіл від пестицидів за допомогою оригінального міського бджолярства.

Читайте також