Новини / Логістика     12 вересня 2019 11:04

Ціни на вагони-зерновози Укрзалізниці зросли на 51%

Під час електронних торгів у системі ProZorro.Продажі щодо використання вагонів-зерновозів Укрзалізниці у новому маркетинговому році ринок пропонує ціну за групові відправки на 51% більшу за базову ставку і на 6% вищу за маршрутну.

Про це повідомляє БізнесЦензор.

Ринкова ціна на послугу з використання рухомого складу Укрзалізниці формується в електронній торговій системі ProZorro.Продажі.

Від початку нового маркетингового періоду (з липня 2019 року) на аукціонах ProZorro.Продажі учасники електронних торгів запропонували за використання вагона-зерновоза в середньому ставку 2219 грн за групові відправки і ставку 1193 грн – за маршрутні відправки, при стартовій ціні 1117 грн.

Читайте: Вантажоперевезення обмежено: на Південно-Західній залізниці скупчення вагонів

На електронні торги Укрзалізниця виставляє близько 30% від загального добового навантаження хоперів. У 2019–2020 МР компанія реалізувала через ProZorro.Продажі послугу з використання понад 2,2 тис. вагонів-зерновозів.

Як заявив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, для перевезення зернових УЗ і надалі пропонуватиме аграріям послугу з використання вагонів-зерновозів в електронній системі ProZorro.

Як повідомляв Landlord, Євген Кравцов заявив про готовність Укрзалізниці до перевезення цьогорічного врожаю зернових, проінформувавши, що від початку маркетингового року УЗ перевезла на 1 млн т зерна більше, ніж за відповідний період минулого року.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також