Новини / Рослинництво     02 червня 2020 13:55

Ціни на пшеницю в Україні почали знижуватись – Мінекономіки

За останній тиждень травня ціни на продовольчу пшеницю 3 класу на Дніпропетровщині впали на 1 тис грн за тону

Ціни на пшеницю в Україні почали знижуватись. Про це повідомляє Директорат розвитку аграрного сектору Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, який оновив інформацію про рівень середніх цін на основні види сільськогосподарської продукції та продукти її переробки станом.

Читайте: Плюс 11% врожайності соняшника за 80 грн/га 

Згідно із даними міністерства, середня ціна на пшеницю 3 класу в Україні впала нижче рівня початку травня – до 5509 грн/т (усі ціні наведені без ПДВ). Втім пшениця пропонується на 4% дорожче, ніж у ці дні рок тому. Найбільш висока закупівельна ціна на пшеницю сформувалась у Харківській області – 6180 грн/т. Натомість, Дніпропетровщина, що лідирувала із показником 6360 грн/т, втратила у ціні більше 1 тис грн на тоні. Тепер регіон – лідер з падіння цін, а ті, хто притримував товар в очікуванні ще більшої ціни, програли. Найнижчу ціну – 4500 грн/т мають на Рівненщині.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що фермери України прийшли на допомогу колегам з Одещини, що постраждали внаслідок посухи.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також